Apie mus

Apie Dzūkų krautuvėlę

Dzūkų krautuvėlė, visų pirma, yra mūsų antrieji namai. Kartu su krautuvėle užgimė mūsų šeima, kartu su ja ji auga ir plečiasi. O jūsų kasdieniai apsilankymai tampa mūsų istorijos dalimi.

Nuo ko viskas prasidėjo?

2017 metų vasarą gimė mintis. Vėliau ji išsivystė į idėją ir galiausiai tapo tikslu – Vilniuje įkurti tikrą dzūkiškų (ir ne tik) gaminių krautuvėlę. Čia turėjo nugulti tikro dūmo matę mėsos gaminiai, galbūt pieno produktai. Tačiau jau greit pasirodė, kad visa tai tebuvo nedrąsi pradžia, kuri patiesė kelią neribotoms plėtros galimybėms.

Kas slepiasi už Dzūkų krautuvėlės vardo?

Mūsų krautuvėlės komandą sudaro vos 5 darbuotojai, tačiau kiekvienas jų čia yra daugiau nei svarbus. Nes per trejus Dzūkų krautuvėlės gyvavimo metus mes visi kartu patapome pačia krautuvėle. Jūs puikiai pažįstate mūsų nuolat besišypsančias ir visuomet padėti pasiruošusias krautuvėlės pardavėjas, kaip ir tikrai ne kartą matėte ir kalbėjotės su įkūrėjais – mumis – Greta ir Simonu. Taigi išties niekas ir nesislepia už vardo. Mes visi esame čia pat ir nuolat pasiruošę jums padėti.

Kas jūsų laukia elektroninėje Dzūkų krautuvėlėje?

Dzūkų krautuvėlės įkūrėjai Greta ir Simonas SaboniaiKaip jau pastebėjote, esame dar labai jauni ir maži, o elektroninė Dzūkų krautuvėlės versiją dar tik skinasi kelią į jūsų interneto naršykles. Tačiau čia jau rikiuojasi eibės nuostabių gaminių:
  • Šviežių, marinuotų, rūkytų ir vytintų mėsos gaminių;
  • Įvairių pieno produktų;
  • Žuvies gaminių;
  • Koldūnų, virtinukų ir spurgų;
  • Mėsos koncervų;
  • Kruopų;
  • Prieskonių, marinatų ir aliejų;
  • Kavos ir arbatos;
  • Pyragų, šokolado, saldumynų bei kitų gardžių, sveikų ar ekologiškų ūkininkų ir mažų kūrėjų gaminių.
Tačiau tikime, kad tai, ką matote elektroninės Dzūkų krautuvėlės lentynose dar tikrai nėra pabaiga. Pažadame, kad mūsų asortimentas pildysis ir plėsis, o kartu su juo galėsime pasiūlyti ir šį bei tą daugiau apie maistą ir skanų gyvenimą.

Kas toliau?

Mūsų pagrindinis tikslas – augti dėl jūsų. Jūs diktuojate mums pagrindinius pokyčius, jūs ir jūsų palaikymas yra Dzūkų krautuvėlės varomoji jėga. Todėl ir jūsų norai tampa pačiu ryškiausiu mūsų kelrodžiu.Kviečiame apsilankyti, įsigyti ir žinoma, palikti atsiliepimus apie savo patirtis – nesibaiminti mums pranešti, ką galime daryti geriau. Mes visuomet laukiame iš jūsų atgalinio ryšio, įsiklausome ir stengiamės atitikti visų klientų lūkesčius tam, kad kiekviena šeima sėstų prie pačiais skaniausiais gaminiais padengto stalo.