Šviežia vištiena

Rodomi visi rezultatai: 7
Rikiuoti:
Šviežias viščiukas

Šviežias viščiukas, 3 kg

Kaina €24,90
€8,30/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos šviežia krūtinėlė be kaulo ir be odos

Vištienos šviežia krūtinėlė be kaulo ir be odos, 0,6 kg

Kaina €7,50
€12,50/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos šviežia šlaunelių mėsa be kaulo ir be odos

Vištienos šviežia šlaunelių mėsa be kaulo ir be odos, 0,6 kg

Kaina €6,90
€11,50/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos šviežios blaudelės

Vištienos šviežios blaudelės, 0,6 kg

Kaina €6,18
€10,30/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos šviežios šlaunelės su kaulu ir oda

Vištienos šviežios šlaunelės su kaulu ir oda, 0,6 kg

Kaina €6,23
€10,39/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos švieži ketvirčiai

Vištienos švieži ketvirčiai, 0,6 kg

Kaina €5,76
€9,60/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
Vištienos švieži sparneliai

Vištienos švieži sparneliai, 0,6 kg

Kaina €5,04
€8,40/kg
0
  • Pristatymas visoje Lietuvoje

Visoje vištienoje yra daug naudingų medžiagų kūnui, tačiau tik natūraliai ir sveikai augintų paukščių mėsa pasižymi didesniu kiekiu ir geresne jų kokybe. Ūkininkų auginta šviežia vištiena – tai vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų šaltinis.

Norėdami užtikrinti pilnavertę mitybą, daugelis gydytojų ir mitybos specialistų rekomenduoja mėsą valgyti 3-4 kartus per savaitę pakaitomis su žuvimi ir kiaušiniais. Kokybiškos ūkininkų mėsos kaina atsiperka sveikata ir kūno gyvybingumu. Suteikite savo kūnui taip reikalingų maistinių medžiagų.

Kaip išsirinkti šviežią vištieną?

Yra keturi parametrai, kurie gali padėti išsirinkti kuo šviežesnę vištieną. Būtinai į juos atkreipkite dėmesį pirkdami mėsą ar prieš gaminimą.

Mėsos (minkštimo) spalva. Jei mėsa rausva – vištiena yra šviežia. Jei ji atrodo pilkšva ar darosi permatoma, tikėtina, kad ji yra sena ar jau pastovėjusi.

Tekstūra. Šviežios vištienos mėsa yra tvirta ir elastinga, tuo tarpu sena ir pastovėjusi bus kieta, o paspaudus senesnę mėsą – ji negrįžta į pradinę formą.

Kvapas. Šviežia mėsa neturi kvapo, todėl jei pajusite nemalonų kvapą – ji nebėra šviežia.

Kraujas. Jei ant nupjautų dalių yra kraujo, tai gali būti ženklas, kad mėsa buvo užšaldyta ir atšildyta. Kraujas taip pat padidina bakterinio užteršimo riziką.

Vištienos mėsos nauda žmogui

Vištiena yra itin naudinga žmogui ir dažnai pasirenkama laikantis specialių mitybos programų, nes ji turi didelę energetinę ir maistinę vertę.

Aukštas baltymų kiekis. Tai vienas pagrindinių baltymų šaltinių. Vien vištienos krūtinėlėje (100 gr) yra net 21 gramas baltymų. Tokio baltymų santykio nėra kituose maisto produktuose. Baltymuose gausu svarbių aminorūgščių, kurios yra ląstelių statybinė medžiaga. Ne veltui tai pagrindinis kultūristų ir kitų sportininkų, siekiančių užsiauginti raumenis, maistas.

Svorio metimas. Baltymai esantys vištienoje padeda ne tik auginti raumenis, bet ir kontroliuoti svorį ar jį numesti. Žmonės, vartojantys daug baltymų turintį maistą, daug lengviau suvaldo svorį.

Gausi vitaminais ir mineralais. Vištienoje gausu B grupės vitaminų, kurie gyvybiškai svarbūs gaminant energiją ir sveikus raudonuosius kraujo kūnelius. Taip pat vištienoje esantis D vitaminas padeda formuotis stipriems kaulams, nes padeda įsisavinti kalcį. Geležis, esantis mėsoje, būtina raumenų veiklai ir hemoglobino gaminimui.

Priešvėžinės savybės. Žmonės valgantys vištieną ir žuvį turi mažesnę riziką susirgti storosios žarnos vėžiu.

Sumažina cholesterolio kiekį kraujyje. Tai itin liesa mėsa, kuri padeda sumažinti cholesterolio kiekį organizme. Gydytojai dažnai rekomenduoja žmonėms, turintiems aukštą cholesterolio kiekį ar širdies ligas, raudoną mėsą pakeisti vištiena arba žuvimi.

Sveika oda. Vištienoje yra odai reikalingo riboflavino. Jo itin gausu vištienos kepenėlėse.

Natūralus antidepresantas. Stresas ir depresija gali būti įveikiami vartojant natūralius produktus. Vištienoje gausu aminorūgščių, kurios reguliuoja smegenų veiklą pagerindamos nuotaiką ir pašalindamos stresą.

Vištiena į namus

Dzūkų krautuvėlė, tai parduotuvė, kurioje gausu lietuviškas tradicijas puoselėjančių mėsos gaminių ir produktų. Mes palaikome ne tik lietuviškąsias tradicijas, bet ir užtikriname aukštus sanitarinius ir kokybės standartus. Vištiena kaina ir kokybe pateisins jūsų lūkesčius!

Vištiena iš ūkininkų už gerą kainą – užsakykite vištieną internetu ir gaukite tiesiai į namus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau